Деревину з нижнього складу можна купувати на публічних аукціонах на публічних та прозорих торгах Prozorro.Sale

Нижні склади використовуються для короткострокового зберігання лісоматеріалів, його первинної переробки та відвантаження лісової продукції споживачам. У цій галузі такі операції, як лущення та збивання, проводяться на вибір. Такий склад є одним з головниху лісозаготівельній компанії. Найчастіші він має розташування в кінці дороги. Усі дані для складної механізації з автоматизацією всіх виконаних процесів повинні бути виконані там.

У вас є можливість придбати лісоматеріали з нижнього, верхнього або проміжного складу на сайтах Прозорро. Продажі, наприкладуТБ«Українській енергетичній біржі», https://sale.ueex.com.ua/news/lis-z-nyzhnqogo-skladu-prodajetqsya-na-aukcionah-prozorro-sale яка бере участь у чесних і відкритих торгах. Таким чином, ви будете добросовісним представником зеленого бізнесу, який опікується екологічним використанням лісів та усуненням корупційних схем та махінацій на ринку.

Нижній склад –як він діє

Нижній склад — це нині високомеханізоване лісогосподарське підприємство, яке займає площу приблизно 15 тис. м² Середньодобовий запас деревини на таких територіях становить близько 30 тис. м2.

Специфіка цього складу полягає в тому, що сортувальні конвеєри працюють без обмежування. Це дає можливість формувати штабельні партії за допомогою крана екскаватора.

Якщо цех знаходиться поблизу залізничної колії, комплекс його робіт включає такі операції:

  • розвантаження;
  • поставка сировини для обробки;
  • обробка лісу;
  • завантаження лісу у вагони широкої колії.

Якщо він розташований недалеко від річки, то сюди додається скидання лісоматеріалів у воду та завантаження її на корабель.

Сировина, яка були привезена в нижній склад, відправляється або на технологічну лінію, або у резерв. Після цього починається сортування сировини. Вона така залишається до відвантаження. Крани  та великі установки обслуговують ці процеси.

Лісоматеріали з нижнього складу є можливість купити на сайті ТБ УЕБ

Заготовлена на місці вирубки ліс транспортується на нижній склад. Він розташований у пунктах близько к транспортним шляхам. Залежно від цього існують річкові та прибережні склади деревини. Сировина транспортується в цю місцевість важким обладнанням і вивантажується біля шляхопроводу.

Система Прозоро.Продажі дає можливість для публічних і відкритих торгів, у котрих може приймати участь кожен громадянин, пройшовши реєстрацію на сайті. Якщо після реєстрації виникнуть питання, то завжди є можливість звернутись до консультанта, який допоможе вирішити всі питання.

Якщо ви хочете придбати лісоматеріали з нижнього складу, зареєструйтесь на веб-сайті ТБ «Українська енергетична біржа», який є офіційним сайтом системи Prozorro.Sale. Отже, ви станете учасником ярмаркових та публічних аукціонів з продажу деревної сировини в Прозорро.

Запрошуємо Вас користуватися електронною поштою, щоб завжди знати про нові пропозицій. Або ботом Telegram, якщо ви хочете виявити конкретний вибір деревини або конкретного клієнта.

Підпишіться на сторінку продажу sale.ueex.com.ua у Facebook. Виграти аукціон разом з Українською енергетичною біржею легко і просто!